Výber jazyka

  • Slovak
  • English
  • German
  • Polish

Meniny oslavuje

Nedeľa, 26. október 2014

Dnes má meniny Demeter
Zajtra má meniny Sabína

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Štatistiky

Návštevníkov: 194107

Štatistiky pre www.saris.eu.sk

TOPlist
TOPlist

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

Aktuality a oznamy

Upozornenie- ukončenie aktualizácie informaácií

Obecný úrad Demjata oznamuje, že vzhľadom na spustenie novej oficiálnej webovej stránky obce Demjata, ku dňu 15.04.2013 ukončuje aktualizáciu informácií na stránke saris.eu.sk/demjata. Aktualizované informácie nájdete už len na novej web-stránke.

Zároveň chceme poďakovať všetkým používateľom obecnej stránky, aj tým, ktorí ju svojimi nápadmi, myšlienkami a príspevkami obohatili. 

Nová web stránka obce Demjata

 

 Nová web stránka našej obce je od teraz prístupná na adrese

 

www.demjata.eu

 

Stránka je vo výstavbe a preto sú momentálne vypnuté registrácie používateľov. Registrácie budú možné/aktívne v najbližších dňoch. Vďaka registrácii budete môcť prispievať do diskusného fóra, kde budete diskutovať o aktuálnych témach/problémoch/otázkach v obci.

 

Na stránke je dostupný "kalendár udalostí", ktorý si môžete integrovať do svojho google účtu a následne si tieto udalosti môžete nechať zobrazovať na svojom smartfóne a tým pádom máte informácie o obecných udalostiach stále po ruke a so sebou.

 

Na stránke nájdete vždy aktuálne informácie a oznamy.

 

Pri vybavovaní rôznych žiadostí máte na stránke možnosť si stiahnuť potrebné dokumenty, ktoré budú priebežne dopĺňané.

 

Počas voľných chvíľ si môžete zahrať hry J

 

a ďalšie a ďalšie možnosti...

                              

 

FK Demjata

Pre všetkých, ktorí sa zúčastnili, ale aj pre tých, ktorí sa nezúčastnili 3. futbalového plesu FK Demjata, dňa 9.2.2013, je tu skvelá možnosť objednať si DVD z plesu. Na dvoch diskoch DVD nájdete video a fotografie z celej udalosti. Cena komlpetu je 5 eur. V prípade záujmu si DVD môžete objednať telefonicky u pána Jaroslava Ličáka- tel.č.0903 442 527 a u pána Jána Daňka- tel. č. 0948 277 270.

                             


Zvozový kalendár 2013

Aktualizovaný harmonogram vývozu komunálneho odpadu a zberu druhotných surovín na rok 2013.
 
Príloha:                Zvozový kalendár

                                              

 

Oznam Ocú 

Oznamujeme občanom, že v parku pri kostole sú umiestnené dva žlté kontajnéry, do ktorých môžete nosiť opotrebované čisté šatstvo a obuv. Kontajnéry sa budú vyvážať každé podľa potreby. 

                      

 

Oznam Ocú

Upozorňujeme mládež (chlapcov a dievčatá), aby neznečisťovali okolie Obecného úradu. Takisto je zakázané využívať detské ihrisko mládeži pri Ocú(niekto polámal hojdačky, je porozbíjané sklo). Detské ihrisko slúži malým deťom a takisto slúži deťom v MŠ. 

                       

 

1. Realizačný projekt revitalizácie krajiny

Obec Demjata sa v rámci prvého projektu programu revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodia zapojila v mesiacoch máj 2011 až október 2011 do do realizácie protipovodňových opatrení. Vybudovaných bolo 154 hrádzok s vodozádržným objemom 6 269 m3 vody a zrealizované zasakávacie pásy, zemné valy a suché poldre s kapacitou 25 801 m3 zadržanej vody. Do práce bolo zapojených 10 nezamestnaných prostredníctvom § 50j zákona o službách v zamestnanosti. Projekt bolo možné realizovať aj vďaka ústretovosti vlastníkov pozemkov, na ktorých bol projekt vybudovaný. Obec sa zapojila a už realizuje opatrenia aj v rámci 2. Projektu revitalizácie krajiny.

                                        ___

Benefičný futbalový zápas 2011
Fotografie z podujatia si môžete pozrieť na: 
                                        
Výsledky volieb do orgánov miestnej samosprávy obce Demjata v roku 2010 
Príloha:                Výsledky


 
© 2014 Obec Demjata