Výber jazyka

  • Slovak
  • English
  • German
  • Polish

Meniny oslavuje

Štvrtok, 21. február 2019

Dnes má meniny Eleonóra
Zajtra má meniny Etela

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Štatistiky

Návštevníkov: 35840

Štatistiky pre www.saris.eu.sk

TOPlist
TOPlist

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

Základné informácie
Sláviť, rokovať, relaxovať, užívať si to najlepšie z kuchyne, ale aj pivnice a na niekoľko hodín zabudnúť na starosti, každodenného života, to všetko môžete v príjemnom prostredí Hotela Torysa.

Hotel TorysaKontakty:
Hotel Torysa***
Námestie slobody 1
SK-083 01  Sabinov

Tel.:  00421.51.7566 111
Fax.: 00421.51.4891 197
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
web: www.hoteltorysa.com
www.hoteltorysa.saris.eu.sk


HOTEL TORYSA je situovaný v centre bývalého kráľovského mesta Sabinov, 22 km od Prešova, 55 km od Košíc, neďaleko autobusovej a železničnej stanice, v doline Torysy. Svojim vybavením a službami patrí medzi hotely s nadštandardným vybavením. HOTEL TORYSA poskytuje celoročné ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela v kompletne zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch.
V klimatizovanej reštaurácii ako aj kaviarni si môžete vychutnať širokú ponuku jedál či nápojov. Jedálny lístok hotela Torysa je zostavený so zreteľom na chuťové poháriky aj najnáročnejšieho hosťa.
Pre našich ubytovaných hostí HOTEL TORYSA ponúka možnosť využitia sauny, ktorá zahŕňa suchú saunu a beachcomber. V priestoroch hotela sa nachádza OTP banka, kozmetika a masáž.
 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?
 

Predpoveď počasia

Kurzy NBS

Kontextové odkazy

© 2019 Hotel Torysa