Výber jazyka

  • Slovak
  • English
  • German
  • Polish

Meniny oslavuje

Štvrtok, 21. február 2019

Dnes má meniny Eleonóra
Zajtra má meniny Etela

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Štatistiky

Návštevníkov: 48645

Štatistiky pre www.saris.eu.sk

TOPlist
TOPlist

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

Chatové objekty OZ Prešov
Mnohý z nás počas letných horúčav sa snažíme ukryť pred slnkom v lese, kde nájdeme príjemný chládok, pokoj a ticho. Človek akoby v lese načerpal novú energiu pre život. Nájdu sa aj taký, ktorý by chceli stráviť v lese aj čas svojej dovolenky, spoznávať krásy východoslovenských hôr. Pre týchto návštevníkov dávame do pozornosti naše ubytovacie zariadenia, ktoré sa nachádzajú priamo v lese, v oáze pokoja a ticha. Záujemcovia  si môžu vybrať ubytovanie v Slánskych vrchoch, v Čergovskom pohorí, v Levočských vrchoch ako aj  NP Slovenský raj. Ubytovacie objekty sú plne vybavené sociálnym zariadením, kuchynkou, spoločenskou miestnosťou, izbami na ubytovanie. Kapacita chát je rôzna, ale snažíme sa uspokojiť aj skupiny s väčším počtom osôb. Informácie o našich ubytovacích objektoch získate na OZ Prešov, alebo na telefónnom čísle +421-918-334 142, kde Vám radi poradia a pomôžu pri výbere ubytovania. Do pozornosti Vám dávame aspoň niektoré z nich:

Chata Dubník
Chata DubníkV krásnom prostredí Slnských vrchov, neďaleko Dubníckych baní môžu návštevníci prírody využiť služby a pohodlie chaty Dubník, ktorá poskytne ubytovanie pre 9 osôb. Chata je vybavená spoločenskou miestnosťou, kuchyňou, elektrinou, sociálnym zariadením a tromi izbami na spanie pre 9 osôb.

 
 
Chata Zajacová
Chata ZajacováPod úpätím Slanských vrchov, neďalekoé obce Hermanovce, v oblasti s množstvom prírodných prameňov a prírodných rezervácií si môžete oddýchnuť na chate Zajacová. Poskytuje ubytovanie pre 10 osôb. Je vybavená kuchyňou, sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou, jednou štvorposteľovou a dvomi trojposteľovými izbami.

 
Chata Diana   
Chata DianaPod horským masívom Branisko, neďaleko mesta Spišské Podhradie a Spišského hradu, v tichom a peknom prostredí sa nachádza chata Diana, ktorá poskytuje ubytovanie pre 12 osôb. Okolitá príroda ponúka možnosti turistiky a cykloturistiky.

 
 
 
 
Chata Podhradík
Chata PodhradíkNad dedinou Podhradík, v tichej a krásnej prírode Slánskych vrchov objavíte našu ďalšiu chatu Podhradík.
Útulná drevenica poskytuje svojím hosťom ubytovanie pre 6 osôb. Je vybavená kuchyňou, spoločenskou miestnosťou, kúpelňou spolu so sociálnym zariadením. Je vhodná aj na pobyt rodiny s deťmi.

 
 
Chata Jarabinčík
Chata JarabinčíkPod úpätím pohoria Čergov, nad dedinkou Majdán, v lone krásnej prírody sa nachádza chata Jarabinčík, ktorá určite zaujme nenáročných návštevníkov a turistov. Táto chata je totiž ako sa vraví  pravá zálesácka bez vody a elektriny. Hostia si na nej môžu vychutnať romantické večery pri sviečkach a praskajúcom ohni. Podľa požiadavky je možné poskytnúť elektrocentrálu. Ubytovanie tu nájde 8 hostí, ale ako sa vraví, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí a miesta je v dosť.

 
Chata Branisko
Chata BraniskoBlízko pohoria Branisko, neďaleko jaskyne Zlá Diera objavíte chatu Branisko, ktorá ubytuje 6 návštevníkov.
K dispozícii majú kuchynku, sprchu spolu so sociálnym zariadením, spoločenskú izbu,  dve izby na spanie. Okolie ponúka možnosti turistiky,  cykloturistiky.

 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?
 

Predpoveď počasia

Kurzy NBS

Kontextové odkazy

© 2019 LESY SR š.p., OZ Prešov