Výber jazyka

 • Slovak
 • English
 • German
 • Polish

Meniny oslavuje

Pondelok, 22. apríl 2019

Dnes má meniny Slavomír
Zajtra má meniny Vojtech

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?

Štatistiky

Návštevníkov: 82875

Štatistiky pre www.saris.eu.sk

TOPlist
TOPlist

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

Ponúkané služby

STRAVOVANIE

SlužbyNajesť sa v ŠARIŠ PARKU vôbec nie je problém! Môžete si vybrať miesto, ktoré je vášmu srdcu najbližšie; bude to na tradičnom štýlovom salaši, v moderne zariadenej reštaurácii s  krbom alebo v jednom zo salónikov? Pochutiť na tradičnom jedle si u nás môžete aj na  terase (a ako bonus dostanete nádherný výhľad na Šarišský hrad)! Kto by predsa len chcel niečo „normálne“ – ŠARIŠ PARK vie uspokojiť aj tých, ktorí nedajú dopustiť na jedlá medzinárodnej kuchyne. Bezbariérové vstupy zabezpečia prístup do reštauračných zariadení ŠARIŠ PARKU aj klientom s fyzickými obmedzeniami. Ďalšími reštauračnými zariadeniami v ŠARIŠ PARKu sú: vínna pivnica a Koliba u smädného mních. Obzvlášť vhodné pre firemných klientov a rodinné oslavy.

ŠARIŠ PARK REŠTAURÁCIE – otvorené 7 dní v týždni. PO - NE: 07.00 - 22.00 hod.

UBYTOVANIE

SlužbyŠarišská dedina je názov tradičného apartmánového ubytovania v dreveniciach. Šesť apartmánov v troch dreveniciach ponúka súkromie a zároveň možnosť využitia komplexných služieb celého areálu. Dvojposchodové apartmány, každý s vlastným vchodom, ponúka priestranné obývacie izby s možnosťou dvoch prísteliek na prízemí a dve spálne na poschodí (každá s dvoma lôžkami). Tri apartmány sú s krbom, jeden apartmán je prispôsobený potrebám imobilných klientov. Kompletná kapacita Šarišskej dediny je 45 miest - počet pevných lôžok 33, počet prísteliek 12.

Ak by ste predsa len niečo klasickejšie – k dispozícii máme apartmán, rodinnú trojlôžkovú izbu, dvojlôžkové a jednolôžkové izby 3* penziónu. Moderne zariadené izby a apartmán ponúkajú príjemné ubytovanie so štandardom, ktorý uspokojí i náročnejšieho klienta! Kompletná kapacita hotelovej časti je 30 miest - počet pevných lôžok 22, počet prísteliek 8.

Celková ubytovacia kapacita ŠARIŠ PARKu je 75 osôb.

Všetky izby a apartmány sú s vlastným sociálnym zariadením, TV a SAT (4 programy). Wi-fi internetové pripojenie je aktuálne na izbách penziónu, ako aj v spoločenských miestnostiach. Detská postieľka (2 ks)- na požiadanie.

ODDYCH A ŠPORTOVÉ VYŽITIE

Služby

ŠARIŠ RELAX CENTRUM ponúka oddych i športové vyžitie v príjemnom prostredí šarišskej architektúry a zároveň s nezvyčajným prepojením na indickú filozofiu. Celková kapacita ŠARIŠ RELAX CENTRA je 25 osôb. Jeho súčasťou je:

 

 

 

 • Bazén s atrakciami (perličkové kúpele, chrlič, 23 masážnych trysiek, 2 protiprúdové trysky) a kapacitou do 10 osôb a prepojením s letnou terasou
 • Saunový svet s kapacitou do 15 osôb (fínska suchá, parná eukalyptová, bylinková aromaterapia pod hviezdnym nebom)

 • Ľadové jazero – ochladzovací bazén

 • Šarišské pohladenie – masážna sprcha

 • Prameň Smädného mnícha – pitná fontánka

 • Ponuka masáží – cielená, klasická, antistresová, detoxikačná medová – kapacita 2 osôb (počas 1 hodiny)

 • Samostatné bezplatné parkovisko pred ŠARIŠ RELAX CENTROM

 • Možnosť zakúpenia balíkov wellness služieb a celoročných vstupeniek

Športové služby v areáli ŠARIŠ PARKu:

 • Tenisový kurt - multifunkčné ihrisko s  umelým trávnikom (tenis, nohejbal, volejbal, bedminton, basketbal ai.) a nočným osvetlením

 • Doplnkové vonkajšie trávnaté ihrisko

 • Požičovňa športových potrieb

 • Jazda na koni (od mája do septembra)

Viac informácií, rezervácie aj naša komplexná ponuka relaxačných a športových služieb sa nachádza na web stránke: www.relax.sarispark.sk

ZÁBAVNO-REKREAČNÉ SLUŽBY ŠARIŠ PARKU:

V ŠARIŠ PARKU organizujeme pravidelné a nepravidelné kultúrne akcie pre verejnosť, uzavretú spoločnosť i firmy. Podujatia kultúrneho a gastronomického charakteru organizujeme podľa požiadaviek klienta v týchto strediskách ŠARIŠ PARKu:


 • Prostredie pred Šarišskou dedinou vhodné na Gril party, Guľáš party, Firemné športové a teambuidlingové akcie

 • ponúkme na prenájom priestory Party stanu, Reštaurácie alebo Terasy na svadobné alebo rodinné posedenie, bližšie informácie ohľadom svadieb nájdete na stránke www.svadbyvpresove.sk

Pravidelne usporadúvame zabíjačkové party, posedenia pri živej hudbe. Na objednávku Vám pripravíme ochutnávku vín so someliérom, degustáciu piva, folklórne vystúpenie alebo vianočné či koncoročné party.

V roku 2009 sme zorganizovali netradičné kultúrne akcie - Víkend otvorených dverí, Šarišskú noc ai. Kliknite na www.sarispark.sk  a dozviete sa viac.  

OSTATNÉ SLUŽBY ŠARIŠ PARKU:

 

 • Parkovanie – pred ŠARIŠ PARKOM - veľkoplošné parkovisko, zdarma, v noci strážené

ŠARIŠ PARK – je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich, business klientelu, rodiny s deťmi. Svojimi rôznorodými reštauračnými priestormi ponúka množstvo možností pre rodinné oslavy. Žiadajte špecializované ponuky alebo kliknite na www.sarispark.sk.

Niečo pre deti – v ŠARIŠ PARKu myslíme aj na našich najmenších. Vonkajšie ihrisko so stenou, detský kútik s hračkami, vysoké stoličky ... prebaľovací pult, detské menu ai.

ŠARIŠ PARK. Stretnime sa pri dobrom jedle a zábave!

Služby
 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?
 

Predpoveď počasia

Kurzy NBS

Kontextové odkazy

© 2019 ŠARIŠ PARK